20Lap
2016
0

Integruota pamoka „JŪRATĖ IR KASTYTIS“

Įsibėgėjus mokslo metams, vėl tęsiame gražią mūsų draugystę su mokyklos vaikais ir mokytojomis. Mokytoja Zina priešmokyklinukus  pakvietė į integruotą pamoką. Mums tai buvo naujiena.

Pamoka prasidėjo pasakojimu apie Lietuvos auksą – gintarą. Apžiūrėjome gintaro gabalėlius ir iš jų pagamintus gaminius. Žiūrėjome animacinį filmuką „Jūratė ir Kastytis“.

Klausėmės M. K. Čiurlionio simfoninės poemos „Jūra“.

Galinga jūra. Didi, beribė, neišmatuota. Visas dangus apgaubia savo mėlyne tavo bangas, o tu, didybės pilna, alsuoji tyliai, ir ramiai, nes žinai, kad nėra ribų tavo galiai, tavo didybei, tavo būtis begalinė. Didi, galinga, puiki jūra! Naktį į tave žiūri pusė pasaulio, tolimos saulės tavo gelmėse skandina savo mirkčiojantį, paslaptingų, miegūstą žvilgsnį, o tu, amžinoji milžinų karaliene, alsuoji ramiai ir tyliai, nes žinai, jog tu viena esi, ir niekas tau ne vadovas…“ (M. K.Čiurlionis).

Įsupti muzikos, draugiškai sukūrėme istorijos „Jūratės ir Kastyčio“ aplikaciją, kuri papuošė mūsų mokyklos-darželio sieną. Džiugi nuotaika visus lydėjo visą dieną.

Džiaugiamės glaudžiu, šiltu bendravimu ir bendradarbiavimu su mokytoja ir mokiniais.

 

 

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė                                             Laima Radzevičienė

Pradinių klasių mokytoja                                                              Zina Birbalienė