11Spa
2019
0

KARTU SMAGIAU!

Ikimokyklinio ugdymo įstaigose komandinis darbas yra labai svarbus tobulėjimo, tikslų įgyvendinimo, bendruomeniškumo, sėkmingos veiklos ir pačių įstaigų tobulėjimo aspektas.

Dovilų lopšelio-darželio „Kregždutė‘ pedagogės Erika Stalmokienė ir Sandra Jurgelevičienė sėkmingai bendrauja ir bendradarbiauja su Kvietinių lopšelio-darželio pedagogėmis Rita Daugintiene ir Laima Radzevičiene. Pernai vykusios į svečius ir vedusios netradicines veiklas grupėse, šį rudenį pedagogės suorganizavo nuostabią rudens sporto šventę taikant aktyviuosius metodus „Kartu smagiau“.

Lietingą rudens rytą Tigriukas Feliksas pasiklydo Kvietiniuose ir prisiglaudė darželio kieme esančiame namelyje. Vaikai žaisdami atrado Tigriuką ir pradėjo uždavinėti įvairius klausimus, tačiau pastarajam rūpėjo tik viena – kaip parašiutu pakilti į dangų ir nuskristi į Afriką? Vaikai stengėsi padėti naujai sutiktam draugui, drauge bėgdami apie darželį tikėjosi padėti jam pakilti, tačiau nepavyko. Subjurus orui ir pradėjus lyti vaikai Tigriuką Feliksą pasikvietė į darželio sporto salę, ten užsuko ir pro šalį skridusi sušalusi Kregždutė, neužilgo į salę atklydo ir alkanas Vilkas Pilkas. Grojant linksmai muzikai vaikai su charizmatiškais personažais mankštinosi, varžėsi estefetėse, mėtėsi popieriniais burbulais. Vėliau vaikai buvo apdovanoti prisiminimų medaliais bei pakviesti vaišintis prie vaisiai ir daržovėmis nukrauto stalo.

Bendra veikla suartino tiek vaikus, tiek pedagoges. Tikimės, kad bendradarbiavimas nenutrūks, nes kartu tikrai smagiau!

 

Erika Stalmokienė

Sandra Jurgelevičienė

Rita Daugintienė

Laima Radzevičienė