06Rgs
2019
0

Mokslo metų pradžia Kvietinių lopšelyje-darželyje

Štai ir vėl atskubėjo auksaspalvis ruduo.

Rugsėjo 2-oji – tai diena, kai kiekvienam iš mūsų atneša jausmų sumaištį. Joje – nerimo, nežinomybės, šiek tiek baimės, nuostabos ir vilties, kad viskas bus gerai.

Šį rugsėjį pasitinkame be mokyklos, be mokinių. Susiklosčius nepalankiai mokyklos ekonominei situacijai, mokiniai su tėvais pasirinko Gargždų „Kranto“ ir  Jokūbavo mokyklas. Į jų vietą atėjo 15 lopšelinukų.

Mes visi nekantraudami laukėme sugrįžtančių vaikučių. Dešimtis kartų palytėjome, nuvalėme inventorių. Sukome galvas, kaip naujai sudėlioti žaislus, stalus, kėdutes. Taip darėme dėl to, kad per visą vasarą dalyje patalpų vyko remontas. Nuo šio rugsėjo turime tris ikimokyklinio amžiaus vaikų grupes.

Kad suremontuota jungtinės priešmokyklinės grupės pusė turime būti dėkingi tarybos nariui, Kvietinių bendruomenės centro pirmininkui Raimundui Daubariui. Jis padėjo gauti lėšų, padėjo paspartinti visų darbų eigą.

Visų vardu noriu padėkoti jam ir įteikti duonos kepalėlį, kaip padėkos ženklą už rūpestį ir nuolatines pastangas gražinti mūsų įstaigą.

 

Direktorė